Ключове за добу: в області лунало чотири сповіщення про повітряну тривогу

За добу, що минула, на Львівщині чотири рази звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Мали чотири сповіщення про повітряну тривогу. В усіх випадках була загроза ракетного удару із літаків з території білорусі. Небезпека не справдилась, усе спокійно", - зазначив очільник Львівщини.

Також минулої доби двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 160 людей, а до Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 539 осіб.

"Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 19 тисяч 24 людини. На в’їзд оформили 15 тисяч 836 українців", - додав Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 1273 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

Також очільник Львівщини повідомив, що відключення електроенергії в області є аварійними, а не плановими і вони відбуваються згідно з розпорядженням НЕК «Укренерго» – в оперативному порядку, залежно від оперативної ситуації в енергосистемі України.

"Щоб жителі Львівщини могли орієнтуватися, коли можуть відключити електроенергію, фахівці «Львівобленерго» створили графіки відключень та поділили населення на 4 групи споживачів. Дізнатися свою групу можна тут. Потрібно ввести назви населеного пункту і вулиці та номер будинку. День та час відключень за групами доступний тут", - поінформував Максим Козицький.

Переглядів: 0