Ключове за добу: в області двічі лунало оповіщення про повітряну тривогу

Ворог завдав ракетного удару по об’єкту інфраструктури регіональної філії «Львівська залізниця» у Яворівському районі.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Внаслідок цього пошкоджено залізничну інфраструктуру. Інформації про травмованих чи загиблих немає. Ракети летіли зі сходу. Три з них збили підрозділи ППО ПвК «Захід». Під час другої повітряної тривоги була загроза ракетного удару з акваторії Чорного моря. Дякую бійцям протиповітряної оборони. Завдяки їхнім зусиллям ворог не наніс непоправної шкоди», - зазначив очільник області.

Максим Козицький додав, що прийняли і розселили ще 230 людей з інших областей.

«Маємо ще 11 тисяч облаштованих місць для поселення переселенців у державних та комунальних закладах. У приватній сфері – жодного», - поінформував начальник адміністрації.

Він зазначив також, що працівники ДСНС ліквідували ще 5 пожеж сухостою. Через паліїв знищено 0,15 га землі та безгосподарська будівля. Винних притягнуть до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Поліція опрацювала 1550 звернень від громадян щодо підозрілих людей чи автівок.

Кордон на виїзд у Львівській області перетнули 14 тисяч людей.

Через західний кордон з України виїхали понад 31 тисяча людей, натомість повернулось понад 38 тисяч українців.

«Дякую усім, хто зберігає спокій, дослухається до інструкцій під час повітряної тривоги, не фотографує та не знімає відео під час небезпеки. Наші воїни роблять все можливе, щоб захистити нас. Дбайте про свою безпеку також!», - наголосив Максим Козицький.

Переглядів: 0