Ключове за добу: в області була загроза ракетного удару

За добу, що минула, на Львівщині один раз звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Один раз сирени повідомляли про повітряну тривогу. Була загроза ракетного удару з акваторії Чорного моря. Небезпека не справдилася. На Львівщині все спокійно", - зазначив очільник області.

Максим Козицький також поінформував, що у Львові успішно провели першу аутологічну трансплантацію стовбурових клітин кісткового мозку дитині. Це зробили фахівці Клініка Дитячої Онкології та Трансплантації Кісткового Мозку Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

"Це історична подія як для медичної галузі, так і для усіх українських дітей, які потребують трансплантацій", - додав Максим Козицький.

Також двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 104 людини, а до Перемишля зі Львівщини вирушили 810 осіб.

"Через пункти пропуску у Львівській області з України виїхали 17 тисяч 505 людей. Повернулися – 17 тисяч 464 українці", - зазначив Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 1427 звернень щодо підозрілих людей та об‘єктів.

Також напередодні на Львівщині розпочались дводенні навчання для психологів-практиків та соціальних педагогів, які працюють в громадах області з внутрішньо переміщеними особами. Детальніше за посиланням.