Ключове за добу: «Укренерго» суттєво зменшив ліміт споживання

Минулої доби на Львівщині один раз звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Учора о 08:34 сирени повідомили про небезпеку ракетного удару. Близько чотирьох годин тривала загроза ударів з авіації зі східного напрямку, крилатими ракетами з Чорного моря та загроза пуску ракет МіГ-31 з білорусі (пуск не відбувся). Завдяки нашим воїнам на всіх фронтах, які доклали неймовірних зусиль, щоб збити максимум смертоносної зброї, небо над Львівщиною залишилося спокійним. Розділяємо біль усіх областей, які постраждали внаслідок цієї атаки. Жителі Львівщини, на майбутнє, прошу: не ігноруйте повітряних тривог. Ворог дуже підступний. Бережіть себе і вірте у ЗСУ!", - наголосив очільник Львівщини.

Також він зазначив, що через вчорашній масований ракетний удар по енергооб‘єктах в інших областях, на Львівщині, як і в усій країні, НЕК «Укренерго» суттєво зменшила ліміт споживання.

"Це потрібно для того, щоб збалансувати роботу енергосистеми. Якщо в області буде перевищення лімітів, можуть задіяти аварійні відключення. Щоб з‘ясувати ситуацію за своєю адресою, звертайтесь у Львівобленерго. Нагадаю, у нашої держави є одна енергосистема, тому ситуація в одній області впливає на всі інші", - поінформував Максим Козицький.

Минулої доби двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 177 людей, а до Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 507 осіб.

"Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 20 тисяч 445 людей. На в’їзд оформили 17 тисяч 63 особи, з них українців – 15 тисяч 950", - уточнив очільник Львівщини.

Поліція області опрацювала за добу 1405 звернень щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

"Проїзд державними дорогами Львівщини станом на цю годину забезпечений". - додав Максим Козицький.

Переглядів: 0