Ключове за добу: один раз лунала тривога про небезпеку повітряно-ракетного удару

В області лунало одне сповіщення про повітряну тривогу (від 9 ранку 8 травня до 9 ранку 9 травня). Була загроза повітряно-ракетного удару, але завдяки надійному захисту наших бійців небезпека минула.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Очільник області поінформував, що за добу надали прихисток ще 286 людям з інших областей.

«Від початку повномасштабного вторгнення, за офіційними даними, ми розселили 340 тисяч осіб. Також велика кількість людей поселилась на Львівщині самостійно – у родичів та друзів чи орендувала помешкання. Як внутрішньо переміщені особи у ЄІБД зареєструвалось уже 234 тисячі вимушених переселенців. З них 74 тисячі – діти», – зазначив Максим Козицький.

Він додав, що за добу через ПП на Львівщині на виїзд перейшли 18 тисяч українців.

«Станом на 9 годину на усіх пунктах пропуску є черги, а саме: «Угринів», «Грушів» та «Смільниця» – легкові автомобілі на в'їзд; «Рава-Руська» – вантажівки по обидві сторони кордону; «Краківець» і  «Шегині» – легкові автомобілі на в’їзд, вантажівки в обох напрямках», – повідомив Максим Козицький.

У поліції опрацювали 1520 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.