Ключове за добу на Львівщині: надали прихисток ще майже сотні внутрішньо переміщеним особам

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив про ключові події за добу. Він зазначив, що сповіщень про повітряну тривогу не було. Завдяки нашим військовим тримаємо тил у спокої та безпеці.

Також очільник області зазначив, що на Самбірщині трапився ще один випадок укусу змії. Дівчина у стані середньої важкості. Перебуває в реанімаційному відділенні. Будьте уважні. В області надали прихисток ще 96 людям з інших областей.

«Як внутрішньо переміщені особи у ЄІБД зареєструвалось уже понад 238 тисяч вимушених переселенців. З них 75 тисяч – діти», – підкреслив Максим Козицький.

Також він зазначив, що за добу пункти пропуску на Львівщині на виїзд перетнули 15 тисяч українців. Через західний кордон за добу з України виїхало 34 тисячі людей, натомість повернулось 36 тисяч наших громадян.

«Станом на 6 годину на усіх пунктах пропуску є черги, а саме: «Грушів» – легкові автомобілі на в'їзд; «Рава-Руська» – вантажівки по обидві сторони кордону; «Краківець» і «Шегині» – легкові автомобілі на в’їзд, вантажівки в обох напрямках. Також у Краківці автобуси на в'їзд», – наголосив начальник Львівської ОВА.

Окрім цього, додав, що у поліції опрацювали 1472 звернення щодо підозрілих людей та об’єктів.

«Дякую кожному, хто на своєму фронті бореться за майбутнє України», – зазначив очільник області.

Переглядів: 6