Ключове за добу: на Львівщині була загроза ракетних ударів зі східного напрямку та з акваторії Чорного моря

Сирени один раз сповіщали про повітряну тривогу – 5 грудня о 13:40. Небезпека тривала понад 2 години.

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький. Він наголосив, що під час повітряної тривоги була загроза ракетних ударів з літаків дальньої авіації зі східного напрямку та з кораблів з акваторії Чорного моря.

Ворог здійснив восьмий масований ракетний удар по території нашої держави. Львівщина не зазнала ударів. Дякуємо нашим воїнам на всіх фронтах. Але постраждали інші області та об'єкти критичної інфраструктури у їхніх межах.

Оскільки в Україні є одна енергосистема, щоб збалансувати її роботу, на території нашої області, як і в інших областях, будуть застосовувати графіки аварійних відключень електроенергії. Це вимушений крок, щоб без живлення не залишилася вся країна.

Нові графіки оприлюднять на сайті Львівобленерго. Номери кол-центру обленерго:

Чат-боти обленерго у вайбері і телеграмі.

Начальник ЛОВА додав, що двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 70 людей. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 515 осіб.

На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 16 тисяч 747 людей. На в‘їзд – 16 тисяч 986 осіб, з них українців – 15 тисяч 882.

Поліція області опрацювала за добу 1146 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

Також, обласна дитяча лікарня «ОХМАТДИТ» отримала від благодійників дороговартісне ендоскопічне обладнання від найбільшої у світі католицької братерської організації «Лицарі Колумба». Більше читайте тут.

Станом на цю годину на пунктах пропуску є черги із транспортних засобів:

«Рава-Руська» – вантажівки на виїзд;

«Краківець» і «Грушів» – вантажівки по обидві сторони кордону;

«Шегині» – легкові автомобілі та вантажівки на в'їзд;

«Смільниця» – вантажівки на в'їзд.