Ключове за добу: евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще понад пів сотні людей

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Також минулої доби евакуаційними потягами за добу до нас прибули ще 64 людини, а до Перемишля з нашої області вирушили 1322 особи.

«На Самбірщині у селі Нове місто подружжя волонтерів Ігор та Світлана Бегей щодня виготовляють сухі борщі дня наших захисників і захисниць. Роблять це з перших днів повномасштабної війни. Рахунок виготовлених порцій вже йде на тисячі», – поінформував Максим Козицький.

Спортсмен зі Стрийського району Данило Федорик виборов «срібло» на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів у Хорватії. Данило тренується у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Веслярик».

«На Львівщині 10 громад беруть участь у проєкті «Лабораторії творчого діалогу в громадах». Йдеться про Добросинсько-Магерівську, Дрогобицьку, Журавненську, Заболотцівську, Красненську, Мостиську, Новороздільську, Тростянецьку, Турківську громади та Стрілковицький старостинський округ. Проєкт спрямований на посилення діалогового підходу щодо реалізації місцевого самоврядування в українських громадах. Проєкт втілює Спілка «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», – резюмував Максим Козицький.

Переглядів: 0