Ключове за 20.01: в області була загроза ракетного удару з території Білорусі

Минулої доби на Львівщині один раз звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу – 20 січня о 12:41. Була загроза ударів крилатими ракетами з території Білорусі. Небезпека не справдилась. Усе, наскільки це можливо в умовах війни, спокійно". - зазначив очільник Львівщини.

Також він поінформував, що станом на зараз у Львівській області, відповідно до доведених лімітів споживання, застосовують графік погодинних відключень електроенергії.

"За останню добу двома евакуаційними потягами у Львів прибули 75 осіб. До Перемишля зі Львівщини трьома поїздами вирушили 595 людей. Через пункти пропуску у Львівській області до України повернулося 12 тисяч 710 громадян держави. Виїхали – 18 тисяч 538 людей", - додав Максим Козицький.