Кіновечори та дебатні клуби: Львівський обласний молодіжний центр анонсував нові можливості

Львівський обласний молодіжний центр запускає новий напрям роботи – розвиток молодіжних клубів. У листопаді, зокрема, запрацюють два клуби. Охочі можуть приєднатись до команди центру як волонтери та запустити власну платформу для комунікації та спільного проведення часу.

«Зі збільшенням кількості молоді, що відвідує нашу установу, стало помітно, що люди хочуть спілкування, навчання, обміну досвідом, думками, ідеями, міркуваннями та емоціями. Іншими словами, відновлення того життя, що було до 24 лютого. Тому ми відкриваємо для молоді ще одну послугу - молодіжні клуби, на які можна вільно приходити  і розвивати себе. Один клуб для тих, хто любить дискутувати та переконувати, або хоче цього навчитись. Його організовуємо разом зі львівським осередком Федерації дебатів України. Інший – кіноклуб – для любителів детективів, документального та історичного кіно, фантастики та серіалів. Також ті молоді люди, які б хотіли запустити свій клуб у нашому молодіжному центрі, можуть зголоситись написавши нам на сторінку в Інстаграмі»,  –  зазначив т. в. о. директора Іван Сапса.

Відтак, у вівторок, 15 листопада, у Львівському обласному молодіжному центрі розпочнуться зустрічі “Дебатного клубу”. Молоді люди зможуть взяти участь в інтелектуальних дискусіях, які допоможуть їм покращити ораторське мистецтво, подолати труднощі при пошуку аргументів, навчитись переконувати інших людей та правильно доносити власну думку.

Зустрічі дадуть можливість стати більш впевненим у собі та обізнаним у різних тематиках. Вони відбуватимуться щовівторка о 18:30 у Львівському обласному молодіжному центрі, участь можлива за попередньою реєстрацією.

А у п’ятницю, у Львівському обласному молодіжному центрі розпочинаються кіновечори. Перший перегляд, відбудеться 18 листопада о 18:30. Учасники зможуть переглянути документальний фільм  "Хто ми? Психоаналіз українців". Надалі у молодіжному центрі також можна безкоштовно переглядати фільми українських режисерів. Жанр та назва фільму, що переглядатиметься, буде заздалегідь анонсовано на сторінках молодіжного центру.

Переглядів: 0