«Хто покарає злочинця?»: у низці країн проведуть вуличну акцію, яку ініціювали у Львові (ВІДЕО)

Акція привертає увагу до злочинів росії в Україні.

Сьогодні, 10 березня, у центрі Львова відбулася вулична акція «Хто покарає злочинця?/ Who will punish the criminal?», метою якої є привернути увагу світу до злочинів, які відбуваються в Україні внаслідок російської військової агресії, та до необхідності покарати злочинців.

У межах акції біля авто поліції на місці вбитого розташували закривавлену карту України, яка символізує злочини росії. Місце проведення акції максимально інсценували під справжній злочин – відмежували спеціальною стрічкою, а також увімкнули звуки дитячих і жіночих криків, як символ болю і страждання українських громадян.

Проморолик про акцію «Хто покарає злочинця?/ Who will punish the criminal?»: 

Організатором акції є громадська організація «В серці з Україною». Як розповів президент ГО, міжнародний громадський діяч Юрій Котик, проведення акції розпочнуть з країн, які з перших днів повномасштабної війни підтримали Україну, зокрема, у Великій Британії, а також у США, та в інших державах – Китаї, Індії.

«Наша організація має великий досвід співпраці з іншими країнами на різних континентах світу. Тож зараз тривають переговори з посольствами та консульствами щодо проведення акції за кордоном.

Метою цієї акції є привернути увагу світу до необхідності покарати всіх, хто чинив та чинить злочини під час розв’язаної росією війни в Україні, і зробити це зараз, щоби жоден злочинець не уникнув покарання –  не тільки путін, не тільки шойгу,  бойові чи інші генерали, а поіменно кожен злочинець, кожен військовий, кожен терорист, які скоїли злочини в Україні», – зазначив Юрій Котик.

Він також наголосив, що неважливо скільки пройде часу, але всі злочинці мають бути покарані і відповісти за всі страшні справи, які вони зробили на території України.

Інсталяція покликана показати, що з Україною стався злочин – на неї напали. Мистецтво має велику силу і саме  через мистецьку акцію найлегше показати проблематику, саму подію – розповів співавтор ідеї, народний художник України Володимир Козюк.

«З Юрієм Котиком ми організували вже низку акцій у Європі, в основному в тих країнах, які не підтримували спочатку Україну – це Німеччина, Австрія, Угорщина. Одна з акцій відбулася у 55 країнах світу!

pociяни руйнують наші будинки, вбивають наших людей, знищують майно, позбавляють нас всього набутого. Мистецтво ж – це як маяки суспільства, і через акцію ми прагнемо привернути увагу і митців, і наших посольств в інших державах до проблематики війни і необхідності покарання винних», – пояснив Володимир Козюк.

Переглядів: 7