Хірурги-ортопеди ЗУСДМЦ провели велику відновно-реконструктивну операцію львів’янину, який лікувався від онкології

Хірурги-ортопеди Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (ЗУСДМЦ) провели велику відновно-реконструктивну операцію 26-річному львів’янину, який лікувався від онкології. Втручання виконали спільно з відомим швейцарським онкологом Ульріхом Екснером.

Три роки тому пацієнту довелось видалити частину кістки на нижній кінцівці, яка була уражена пухлиною – саркомою Юїнга.

«Внаслідок резекції сегмента кістка була трохи вкорочена, що спричинювало незручності молодій людині. Тож сьогодні ми здійснили реконструкцію: встановили два апарати зовнішньої фіксації Stryker, щоб подовжити кістку», - розповів ортопед-травматолог Олександр Щуровський.

Пацієнт живе без рецидивів після лікування в онкологів і почувається добре. А тепер ортопеди-травматологи Центру відновили нормальне функціонування кінцівки, встановивши спеціальну конструкцію швейцарського виробника. Вона практично не заважатиме у повсякденному житті, кажуть лікарі.

З цією конструкцією треба жити кілька місяців. Щоб її зняти потрібна буде ще одна операція. Проте це не лякає молодого чоловіка, який, до слова, нещодавно став татом. Він уже мріє про той час, коли, завдяки медикам, зможе жити повноцінним життям і не відчувати жодних незручностей.

Нагадаємо, що прийом у ЗУСДМЦ відбувається за попереднім записом.

Обрати зручний час візиту можна, зателефонувавши до реєстратури у години роботи:

Пн–Пт – з 8:00 до 16:00 год.

(032) 270 22 07

(063) 189 70 50

(097) 150 70 53

За невідкладної потреби можна звертатися у приймальне відділення, яке працює цілодобово: (032)270 81 68.

Переглядів: 5