Харчі, засоби гігієни та амуніція: що найбільше відправляють з гуманітарного штабу на Коперника

З першого дня війни у всіх районах Львівської області розгорнули гуманітарні штаби для збору речей на потреби армії та внутрішньо переміщених осіб. Найбільший з них розташований у Львові на базі Палацу мистецтв.

Видача гуманітарної допомоги відбувається за злагодженим механізмом. Про це розповів керівник штабу Юрій Візняк.

«Усі речі, що надходять до штабу, як від людей, так і від громадських організацій чи благодійних фондів документуємо. Після сортування, товари додаємо до електронної бази даних. У такий спосіб можна визначити чого вистачає вдосталь, а які запаси потрібно поповнити», - зазначив він.

До гуманітарного штабу на вул. Коперника звертаються переселенці, військові або ж обласні адміністрації різних областей. Налагоджена також логістика передачі вантажів.

«Ми фіксуємо увесь товар, який відправляємо транспортом по областях України. Упродовж шляху підтримуємо зв’язок з водієм. Важливо, аби вантаж у точно зазначеній кількості дістався до отримувачів. Так само ми комунікуємо з правоохоронними органами для того, щоб мати дані про водіїв та волонтерів з-за кордону, які привозять до нас вантажі з допомогою», - зауважив Юрій Візняк.

Відповідно до звіту, який надали у штабі, найбільшу групу товарів, які видають волонтери складають продукти харчування, одяг, медикаменти й звісно, товари, які передають на армію, в тому числі – військова амуніція. Неабияку допомогу надають благодійники та партнери з Польщі, Литви, Іспанії, Франції, Німеччини та Чехії.

Окрім цього, штаб забезпечує речами найпершої потреби інтернати, школи та заклади, в яких зараз проживають евакуйовані сім’ї з дітьми. Йдеться про продуктові набори, дитяче харчування, матраци, покривала.

Гуманітарний штаб також займається закупівлею військової амуніції та обладнання для наших військових зі Збройних Сил України, тероборони. Усі закупівлі здійснюють через систему «Prozorro».

Реквізити валютного рахунку гуманітарного штабу:

  • Одержувач: КЗК ЛОР КМЦ «Львівський палац мистецтв».
  • ЄДРПОУ – 23958316
  • №р UA 153052990000026007041025943
  • Код 207846600 АТ «ПриватБанк»
  • МФО – 305299

Реквізити поточного рахунку:

№р UA 103052990000026007021030259

Переглядів: 0