Каратист Станіслав Горуна виборов срібло на Всесвітніх Іграх в США

До півфіналу Станіслав Горуна дійшов з трьома перемогами у трьох поєдинках.

Проте у фіналі українець поступився каратисту з Єгипта Абдаллі Абдалазізу (3:6).

На змаганнях борються за медалі у 19 видах спорту 102 українські спортсмени, серед них 12 атлетів Львівщини. Медаль вже вдалось здобути львів’янину Станіславу Горуні.

Станіслав Горуна – бронзовий призер Олімпіади у Токіо, чемпіон Європи, переможець Всесвітніх ігор та Європейських ігор, бронзовий призер чемпіонату світу. Тренується атлет у Львівській школі вищої спортивної майстерності та на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту.

Наразі Україна займає другу сходинку у медальному заліку. Змагання триватимуть до 17 липня.

Довідково:

Всесвітні ігри — міжнародні комплексні змагання з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор. Проводяться з 1981 року з періодичністю один раз в 4 роки, з 2001 року проходять під патронатом Міжнародного олімпійського комітету (МОК).