Капела «Дударик» запрошує відвідати благочинні концерти на підтримку ЗСУ

22 січня у «FESTrepublic» о 18:00 год. колядничі гурти усіх генерацій та вокальна формація «Дударик-FOREVER» запрошують відвідати концерт-вечірку «По Коляді».

Участь також візьмуть: Lviv Clarinet Quartet та солістка Ірина Чікель.

28 січня у Гарнізонному Храмі свв. апп. Петра і Петра о 15.00 та 16.30 год. відбудуться два благочинні концерти «Коляди з платівок» у виконанні Національної академічної чоловічої хорової капели «Дударик», Хору хлопчиків хорової школи «Дударик», Дівочого ансамблю «Сестрички» та «Дударик - FOREVER». Метою усіх концертів є збір коштів на потреби 103-тої Бригади ЗСУ.

«Зараз, в часі війни, є потреба саме такого концерту. Так, щоб вініл з платівок потік і було чутно потріскування гноту свічки, щоб запахло кутею і медом - такою має бути наша коляда. Ще одне, квитків не буде, але гроші візьміть. Зробимо грошовий внесок у придбання  екскаватора для Львівської 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України» - зазначив художній керівник та директор капели Дмитро Кацал.

Довідково: Хорова капела «Дударик» від початку війни долучається до збору коштів на потреби ЗСУ. За майже рік війни було придбано: мобільні телефони, пауер-банки, бензопили «Oleo-Mac», кабелі-подовжувачі до переносних електростанцій, бензиновий електрогенератор «EnerSol» для 80 ОДШБр; тепловізор, розвантажувальні жилети для роти швидкого реагування ОШБ Білгород-Дністровського; запчастини до військових вантажівок, поршень, підсилювач приводу зчеплення, шатун в зборі, комплект прокладок і головка блоку, генератори, стартери для в/ч А0281 (м. Житомир); безпілотник «Punisher» для 24-тої Бригади; 4 автомобілі для захисників-дудариків та 80-ї аеромобільної Бригади ЗСУ.

Переглядів: 0