Кампанія «Гвардія наступу» завершується: встигніть подати заявку

Набір до штурмових бригад триватиме лише до 1 квітня 2023 року.

За майже 2 місяці кампанії до бригад при Національній гвардії України «Червона калина», «Азов», «Спартан», «Рубіж», «Буревій»  та «Кара-Даг» подали 16 тисяч заявок.

З врахуванням ще двох бригад при Національній поліції  «Лють» та Державній прикордонній службі «Сталевий кордон» кількість заявок складає понад 28 тисяч.

До теми: «Червона калина», «Лють», «Буревій»: коротко про кожну зі штурмових бригад «Гвардії наступу».

Набір буде тривати орієнтовно до 1 квітня. Якщо й надалі будуть приходити заявки, якщо будуть охочі, то, можливо, будуть формуватися резерви й інші підрозділи. Про це в ефірі Єдиного телемарафону повідомив спікер НГУ Руслан Музичук.

Зараз майже у всіх підрозділах триває навчання добровольців: тактика ведення бою, фізична підготовка, орієнтування в просторі, правила поводження зі зброєю тощо.

Важливо знати: «Гвардія наступу»: етапи, які має пройти кандидат, аби стати частиною новосформованих штурмових бригад.

Якщо ви ще не встигли подати заявку на вступ до лав новостворених бригад, то зробити це ще можна двома способами: заповнити заявку онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/ або особисто подати документи через ЦНАПи. На Львівщині є 8 центрів, куди можна подати заявку. Адреси – тут.

Якщо ви проживаєте в іншій області, але хочете подати заявку особисто через ЦНАП, то знайти список центрів надання адміністративних послуг у вашій місцевості можна за посиланням.

Переглядів: 4