Ізраїльські туристи у захопленні від оздоровчих курортів Львівщини, – Наталія Табака

8 лютого, в ізраїльському місті Тель-Авів завершилася масштабна туристична виставка "IMTM 2017", де Львівська область представила свій туристичний потенціал. Як повідомила начальник управління туризму та курортів  Львівської облдержадміністрації  Наталія Табака, гостей стенду Львівщини приємно здивувала й зацікавила якісна курортна та оздоровча база області.

"Вкотре переконуємося у хорошому запиті туристичного потоку ізраїльських клієнтів в курортних комплексах Львівщини. Гості нашого стенду активно цікавились оздоровчими комплексами й відпочинком в Карпатах та Трускавці, - поділилась результатами міжнародної виставки Наталя Табака. - Відпочинок на Львівщині громадян Ізраїлю приваблює ціновою політикою та якісним й професійним сервісом. Саме тому з кожним роком вони усе більше відвідують як міста-центри єврейського життя, так і відпочинкові й санітарно-курортні комплекси області. До слова, під час виставки нам вдалося налагодити контакти з кількома ізраїльськими турфірмами, які зацікавлені у відкритті туристичного напрямку – Львівщина".

За словами Наталії Табаки, стенд Львівщини відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Надоленко та Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

Партнерами облдержадміністрації виступили Міжнародні Авіалінії України, курортні комплекси "Mirotel Resort&Spa", "Rixos-Prykarpattya", санаторій "Карпати", Львівська кондитерська фабрика "Світоч", туристичні компанії "Карпатія-Галич-Тур" та "Дивоствіт".

Виставка "IMTM" створена для компаній та організацій, що пропонують туристичні та організаційні послуги і є одним із найважливіших професійних заходів для туристичної індустрії, а також найбільшим щорічним туристичним ярмарком Східного Середземномор’я.