Іван Собко відзначив працівників Самбірського коледжу культури і мистецтв з нагоди 70-річчя закладу

У коледжі здобувають спеціальну освіту майже 200 студентів з усієї Львівщини.

Самбірський фаховий коледж культури і мистецтв цьогоріч святкує 70-річчя з дня свого заснування. З цієї нагоди сьогодні у залі Самбірського органного залу відбувся святковий концерт, під час якого заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко відзначив подяками працівників коледжу.

Іван Собко привітав студентів та працівників коледжу з професійним святом, а також з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, який відзначали 9 листопада, і побажав перемоги та натхненної праці для розвитку української культури.

«Культуру потрібно розвивати безупинно, не втрачаючи ні крихти часу, адже потім може бути пізно, і знову може статися так, що російська пропагандистська творчість буде популярною.

Такі заклади, як Самбірський коледж культури і мистецтв, мають плекати і продовжувати те, за що воювали раніше наші предки і за що воюють зараз наші Захисники та Захисниці – українську ідентичність і незалежність, які відображає наша культура. Такі заклади тримають культурний фронт! Якщо не вони популяризуватимуть українське, хто ж тоді? Україна – це не просто територія, це – прекрасна нація і прекрасна держава!

Позиція керівництва Львівської ОВА – це підтримка обласних закладів! Культура має фінансуватися пріоритетно, як і армія!», – наголосив Іван Собко.

За сумлінну працю, вагомі здобутки у професійній діяльності та з нагоди 70-річчя з дня заснування Самбірського фахового коледжу культури та мистецтв подяки від Львівської ОВА отримали:

  •         Галина Петрівська – виконуюча обов’язки директорки коледжу;
  •         Галина Яворська – заступниця директорки з навчальної роботи;
  •         Лідія Куриляк – завідувачка денним відділенням;
  •         Галина Ваврин – головна бухгалтерка;
  •         Михайло Кащак – викладач коледжу;
  •         Генрих Мельнарович – викладач коледжу.

Святковий концерт відвідали директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк, заступниця директорки департаменту Тетяна Плугатор, представники обласної та місцевої влади.

Зазначимо, що напередодні у коледжі відремонтували та облаштували укриття. Тут провели поточний ремонт, встановили столи і стільці, біотуалет, провели воду, освітлення, встановили акумулятор та блок живлення, облаштували бетонні сходи та поручні, замінили двері. На ремонт і облаштування укриття з обласного бюджету скерували 588 тис грн.

Довідково:

Навчальний заклад здійснює підготовку за спеціальностями «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Хореографія». Цього року до коледжу вступили 43 студенти, загальна кількість студентів – 197.

При коледжі діють різні творчі колективи: ансамблі народного танцю «Самбірчанка», «Дністрові зорі», ансамбль сучасного танцю, ансамблі народної музики та народних інструментів, дівочий вокальний ансамбль «Порив серця», ансамблі баяністів та саксофоністів.

Коледж розташувався у трьох корпусах комплексу пам’ятки архітектури ХVIII ст. – колишньому монастирі бернардинів і костелі Св. Станіслава та колегії Єзуїтів.

Переглядів: 0