Історія захисника з фронту: дуже хочу зустріти той день, коли ми скажемо – перемога!

Олег –  військовослужбовець одного з батальйонів 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ родом з Чернігівщини, і вже 15 років живе в Києві.

Після початку великого наступу російсько-окупаційних військ пішов воювати в місцеву тероборону. Однак пізніше, коли ЗСУ звільнили Київщину від окупантів, Олег вирішив продовжити боротьбу проти ворога.

«Коли звільнили Київщину, мені хотілось бути корисним країні і армії. Якось так склалось, що найбільше знайомих, які служать в бойових частинах, є якраз в 103-й бригаді. Тому і пішов сюди», - розповів захисник.

Олег з позивним «Кум», до війни працював водієм. Каже, що перелаштовуватись на військовий побут йому було нескладно.

«Якщо є відчуття, що ти робиш правильні речі, якщо ти прийшов сюди добровільно і розумієш, навіщо ти тут, то перейти на військовий лад нескладно», - зізнався військовий.

Захисник переконаний, що перемога України в цій війні повинна бути повною та остаточною. І добре знає, що зробить одразу після завершення війни.

«Не хочеться, щоб війна перейшла в якесь затяжне незрозуміле перемир’я з незрозумілою лінією розмежування. Дуже хочеться, щось настав такий день, щоб ми могли точно сказати, що ми перемогли. А коли закінчиться війна, я зберу всіх рідних, всіх тих, хто мені допомагав і допомагає зараз. І ми обов’язково відсвяткуємо нашу перемогу!», - переконаний Олег.

Переглядів: 0