Історія з фронту: маріуполець Олег, евакуювавшись з рідного міста став на захист України у складі 24 ОМБр

Окупанти зруйнували чимало будинків у Маріуполі, в тому ж числі сімейне помешкання Олега. Після всього, разом з родиною військовий евакуювався до Львова.

Військовослужбовець 24 ОМБр імені короля Данила Олег народився та виріс в Маріуполі. Там закінчив школу та почав працювати спочатку металургом на «Азовсталі», а пізніше - на металургійному комбінаті імені Ілліча. Та все життя перевернулось, коли до Маріуполя зайшли росіяни.

«З цими нелюдами я співіснувати не міг, тому разом із сім’єю прийняли рішення евакуюватися на територію вільної України», - зізнався Олег.

Коли вирушали з окупованого міста, багато будинків вже було зруйновано, в тому числі будинок на вулиці Сонячній, де жив Олег із родиною. На вулицях лежали трупи загиблих від рук окупантів містян.

Залишали рідний Маріуполь вночі, пішки до українського блокпосту пройшли 18 кілометрів. Після чого родина Олега переїхала до Львова, де чоловік став на облік у військкоматі та пішов служити до 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.

«Служу з єдиною думкою: дуже хочу звільнити окуповану територію, а особливо рідний Маріуполь. Часто засинаю і уявляю як ми встановлюємо український прапор на міській раді Маріуполя. Це, звичайно уява, але я твердо вірю, що рано чи пізно ми це зробимо», - наголосив військовий.

Переглядів: 0