Історії з фронту: як артилеристи 80 ОДШБ полюють на російських окупантів

Аеророзвідка артилерійського дивізіону 80 бригади виявляє скупчення російської піхоти, техніку, вогневі засоби противника: АГС, міномети та артилерійські системи.

Артилеристи стріляють по цілях, які вони не бачать. Саме за рахунок БПЛА цей недолік усувається. Аеророзвідка вишукує ворожі цілі та коригує артилерію для влучної ліквідації окупантів.

Саме завдяки аеророзвідці артилерія розбиває опорні пункти противника та підтримує вогнем штурмові групи 80-тки, які відбивають у ворога українські території. А відбувається це таким чином: командування бачить пряму трансляцію та обирає доступний вогневий засіб, який вважає більш доцільним для ураження цілі. Знищення російських загарбників можна побачити онлайн.

Від переднього краю роботи групи розвідки до позицій противника - півтора кілометра. Днями наші повітряні розвідники коригували знищення ворожого міномету. Як наслідок, мінометники нашої бригади розбили бліндаж російських солдатів та їх опорний пункт.

«Противник на цьому напрямку притих. За останні дні наші міномети активно відпрацювали по їхньому передньому краю. Сьогодні ми продивлялись траншеї. Кілька днів тому бачили там активність, а зараз вони повністю пусті. Також на цьому напрямку активно працювала російська артилерія, але завдяки нашій вдалій вогневій роботі з минулого тижня вона притихла», - інформує старший групи Олексій.

Служба зв’язків з громадськістю 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

Переглядів: 0