Історії пацієнтів Superhumans Center: військовий Петро Буряк

Наш герой п'ять разів пережив клінічну смерть, втратив ноги та близько місяця провів у комі.

Петро Буряк ніс службу на сході та на півдні України, отримав тяжке поранення в бою за Херсонщину. Поранення було практично не сумісним із життям.

Наш герой — пацієнт Superhumans Center, промінчик позитиву та справжній воїн, який, не маючи попереднього військового досвіду, став на захист України без жодних вагань.

«В ніч проти 24 лютого я не спав. Я був у відрядженні за кордоном, їхав за кермом та слухав українське радіо. О 04:30 почув, що почалася війна. О 04:40 вирішив, що негайно вертаюся додому та вступаю до війська», - розповів військовий.

Зараз Петро проходить реабілітацію, демонструє неймовірні результати на своїх нових ногах. Він заснував фонд допомоги військовим та їхнім родинам «Незламні воїни», пише книгу про своє неймовірне життя та щодня демонструє своїм дітям приклад того, що немає нічого неможливого на шляху до твоїх мрій!

До слова, триває проєкт «Збір для Superhumans: беремо і повертаємо!». Мета – 50 млн гривень на протезування військових та цивільних людей, щоб повернути їх до активного життя.

Декілька способів долучитися до проєкту «Збір для Superhumans: беремо і повертаємо!»:

  • задонатити з будь-якої картки за посиланням: https://next.privat24.ua/.../%7B%22token%22%20:%20...
  • в меню «Добро» в Приват24 «Збір для Superhumans: беремо і повертаємо!»
  • через сайт благодійного фонду ПриватБанку dobro.privatbank.ua
  • в меню «Благодійність» в банкоматах та терміналах
Переглядів: 0