Інвест офіс запрошує підприємців на триденний безкоштовний воркшоп з дизайн-мислення

Подія відбудеться 20-22 жовтня у Львові. Захід організовує Інвест офіс за підтримки ПРООН в Україні. Він розрахований на представників місцевого, регіонального та релокованого бізнесу Львівщини. Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Учасники отримають практичні знання для досягнення кращих результатів у веденні бізнесу з меншими витратами. Навчаться відштовхуватися від потреб і проблем своїх клієнтів, дивитися на власний продукт або сервіс очима користувачів. Дослідять поведінку кінцевих споживачів та сформують кроки вирішення їх больових точок.

Тренер воркшопу - Олександр Акименко. Засновник компанії “Платформедіа”, викладач Львівської бізнес-школи (LvBS), член академічної ради та керівник магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship. JSK Fellow у Стенфорському універиситеті (стратегічний менеджмент, підприємництво), екс-заступник головного редактора Forbes.ua. Співзасновник Ukrainian Emerging Leaders Program у Стенфордському університеті.

З детальною програмою можна ознайомитися за посиланням.

Воркшоп відбудеться у м. Львів, пл. Міцкевича, 13 (Готель “Жорж”). У разі повітряної тривоги захід буде продовжено в укритті.

Щоб взяти участь необхідно зареєструватися у онлайн формі до 18 жовтня включно. Кількість учасників обмежена.

Анкета реєстрації за посиланням.

У разі виникнення додаткових питань можна звертатись до менеджерки Інвест офісу - Уляни Головенко, holovenko@gmail.com, +38(096)2748739.

Нагадаємо, Інвест Офіс відкрили минулого місяця за ініціативи Львівської обласної військової адміністрації, Львівської міської ради та Бізнес-школи УКУ та підтримки ПРООН в Україні.

Переглядів: 3