Інноваційне навчання для дітей і дорослих: департамент освіти і науки ЛОВА та Український освітній хаб підписали меморандум

У межах співпраці з українським освітнім хабом жителі Львівщини та ВПО отримають нові освітні можливості.

Про це під час брифінгу у Львівській ОВА повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олег Паска. Він наголосив, що діяльність освітніх хабів спрямована на те, щоб допомагати дітям отримувати доступ до всіх навчальних інструментів.

За словами радника директора Інституту модернізації змісту освіти Станіслава Куценка, мережа Хабів розвивається як і в Україні, так і за кордоном.

«Ми акцентуємо увагу на те, щоб відкривати освітні хаби у західних регіонах України, зокрема на Львівщині. Однак ініціатива поширюватиметься далі, по всій всій території, адже діяльністю закладів спрямовується на навчання і батьків, і дітей, всіх верств населення, від 3 до 65 років або і старших. За кордоном мережа Хабів просувається таким чином, щоб надати українцям можливість органічно інтегрувати в місцеві громади, вивчити мову та культуру», – зазначив Станіслав Куценко.

Він також наголосив, що ті українці, які перебувають за межами країни, матимуть доступ до освітніх процесів для того, щоб не втрачати контакт з Україною і спільно готуватись до моменту, коли всі зможуть повернутись до звичайного навчання тут.

«Перш за все завдання українських освітніх хабів – реалізувати концепцію «навчання протягом життя» не тільки для дітей, а й для дорослих. Зокрема, провести безкоштовні заняття для опанування ІТ- грамотності, нових професій, щоб люди могли заробляти гроші та утримувати свої сім’ї у непростий для країни час. Звісно, буде і багато цікавих проєктів для дітей», – зауважив заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Дмитро Бондаренко.

Він додав, що у львівських хабах будуть дві інновації:

  • Дитячий центр з планшетними екранами, щоб діти займались інтерактивно.
  • 3D-окуляри, які дозволять дітям вивчати фізику у віртуальній реальності: перебувати всередині галактики, пересувати, торкатись планет тощо.

Першу партію окулярів – 10 екземплярів – привезуть у Львів вже наступного тижня. Урок в форматі VR триватиме 20 хвилин.

Навчання у освітніх Хабах Львівщини вже розпочалося в онлайн форматі. Від завтра проводитимуть і оффлайн заходи, тренінги, майстер-класи українською і англійською мовами.

Зазначимо, що проєкт реалізується за пітримки «Карпатського фонду».

Більше про проєкт - за посиланням. 

З переліком та розкладом занять можна ознайомитися нижче:

Переглядів: 1