«Інформація про капітуляцію та перебивання мобільного зв’язку – фейки», – наголошує СБУ Львівщини

Триває розсилання чергового фейку, до якого вдаються російські окупанти. А саме нібито українське керівництво та Уряд капітулювали і покинули країну. Про це інформує Служба безпеки України у Львівській області.

«Офіційно заявляємо – це фейк і масово просимо донести це до іноземних медіа. Його мета дезорієнтувати і сіяти паніку, зневірити громадян і схилити до здачі та капітуляції. Проте навіть у випадку зникнення зв’язку та можливості перевірити чи достовірні дані, будьте впевнені капітуляція не відбувається», - наголосила речниця відомства Роксолана Яворська.

Ще один фейк, який і далі розганяють, «говорить» про те, що окупанти ставлять устаткування мобільного зв’язку, який може перебивати наші мережі.

Це – фейк, наголошують в СБУ. Жодних таких дій не має.

Разом з цим, щоб протидіяти інформаційній війні служба безпеки закликає мешканців області юного віку, які здебільшого є аудиторією соцмереж, долучатись до боротьби проти окупанта в інтернеті.

«Надсилайте скарги на антиукраїнські канали в Youtube і телеграм, розповідайте в соцмережах своїм російським одноліткам правду про війну, публікуйте фото та відео. Сьогодні ворог запускає свої пропагандистські компанії навіть у тік-ток і ми повинні їм протидіяти. Наша молодь - це основна зброя в соціальних мережах»,-  додала Роксолана Яворська.