Гуртожитки Львівської академії мистецтв отримали побутову техніку на майже 180 тисяч гривень

Гуртожитки Львівської національної академії мистецтв отримали в користування побутову техніку від благодійників. Йдеться про 5 холодильників, 4 пральних машин, 5 газових плит, 4 електричних чайників, 3 мікрохвильових печей, 3 блендерів, та 10 електрообігрівачів.

Загальна вартість техніки – майже 180 тисяч гривень. Ці прилади стануть у пригоді як студентам, так і внутрішньо переміщеним особам. До слова, у перші дні війни в гуртожитках академії мистецтв проживали понад 400 переселенців.

Передача відбулась сьогодні, 21 червня, в межах спільного проєкту Львівської ОВА, ГУ Національної соціальної сервісної служби у Львівській області, World Vision International та Громадської організації «Громадська ініціатива Допоможемо Разом».

Проєкт має на меті підтримати місця, де тимчасово проживають ВПО. Загальна вартість проєкту – понад 200 тисяч доларів, з яких майже 70 тисяч – допомога в натуральній формі.

Загалом проєкт розрахований на постачання холодильників, кухонних плит, морозильних камер, мікрохвильових печей, електрочайників, електрообігрівачів  та блендерів у 21 заклад на території Львівської області, зокрема гуртожитки вищих навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, ліцеї, лікарні, школи тощо.

Раніше набори побутової техніки отримали гуртожитки Львівського національного університету ім. Івана Франка, який за час війни розмістив у себе близько 4 тисяч ВПО. Детальніше за посиланням.

Переглядів: 0