Громади Львівщини отримали намети для облаштування пунктів обігріву

250 наметів для облаштування пунктів обігріву отримали громади-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

У межах підтримки громад у підвищенні їх спроможності реагувати на надзвичайні ситуації, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав 25 громадам-партнеркам Волинської, Львівської та Полтавської областей 250 великих наметів. Їх можуть використовуватися для облаштування пунктів обігріву у громадах.

«У громади зросла спроможність реагувати на надзвичайні ситуації, зокрема, під час тривалої відсутності електроенергії. Намети плануємо використовувати як пункти обігріву у локаціях, де відсутні капітальні споруди, що могли би бути використані за цим призначенням. Місткі, виконані з вогнезахисного брезенту, вони зможуть стати надійним прихистком для наших мешканців під час блекауту», - прокоментував Володимир Ременяк, голова Городоцької громади, Львівської області.

Ряд громад-партнерок Проєкту вже облаштували у наметах Пункти незламності, використовуючи в тому числі спорядження надане Проєктом, таке як генератори, старлінки, ліхтарі, вогнегасники, подовжувачі тощо. Таке спорядження стає особливо необхідним під час тривалого відключення світла.

Громади Львівщини отримали намети для облаштування пунктів обігріву

Переглядів: 0