Громади Львівщини отримають понад 200 млн гривень субвенції на реалізацію інфраструктурних проєктів

Відповідно до розпорядження Кабміну, для дванадцяти місцевих бюджетів Львівської області передбачили субвенцію у розмірі 222, 7 мільйонів гривень.

Ці кошти спрямують на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери. На цей час надійшли кошти на загальну суму 111,35 млн гривень.

Субвенцію місцевим громадам виділили на будівництво, реконструкцію капітальний ремонт освітянських об’єктів в м. Пустомити, селах Підберізці, Ставчани, В'язова, Лапаївка, Оброшине, Коростів. А також спортивних об’єктів в містах Львові та Стрию, народного дому в с. Виннички і дорожньої інфраструктури в м. Новий Розділ та селах Муроване і Пасіки-Зубрицькі.

З обласного бюджету передбачається використати вказану субвенцію на суму 144,6 млн гривень. З них:

1. На капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141908 Боберка — Бориня, - 130 млн грн;
  2. капітальний ремонт з переплануванням приміщень Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр” на вул. Дністерська, 27 у Львові – 14,6 млн гривень.