Громадські організації Львівщини можуть отримати до 100 тисяч на проєкти у межах програми «Молодь Львівщини»

Управління молоді та спорту Львівської ОВА оголосило конкурс проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, які отримають фінансову підтримку у межах обласної програми «Молодь Львівщини».

Йдеться про заходи обласного рівня – проєктна діяльність має охоплювати представників щонайменше 4 районів області. Максимальний обсяг підтримки з обласного бюджету – 100 тисяч гривень. Одна організація може подавати кілька заявок.

«Коли молодь робить для молоді – це найкращий варіант. Адже ніхто так не знає потреб, уподобань та запитів молоді, як ті, хто до неї належить. Ми переконані, що отримаємо десятки креативних ідей і конкурсній комісії буде непросто обрати переможців. При оцінюванні заявок зважатимемо на те, наскільки проєкт відповідає  завданням конкурсу, наскільки реалістиною є мета та очікувані результати, чи достатньо обґрунтованим є бюджет проєкту, тощо», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Конкурсні пропозиції мають бути спрямовані на розв'язання одного або кількох пріоритетних завдань:

  • розвиток мережі молодіжних центрів та просторів;
  • волонтерська діяльність;
  • активізація залучення молоді до процесів ухвалення рішень та підвищення рівня їх громадських компетентностей;
  • міжнародна співпраця та грантова діяльність;
  • підготовка фахівців, які працюють з молоддю;
  • національно-патріотичне виховання молоді.

Охочі взяти участь мають підготувати необхідний пакет документів:

1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка;

2) опис та кошторис витрат за формою встановленого зразка;

3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) проєкту (заходу);

4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формах. Конкурсні пропозиції приймаються з 6 лютого до 9 березня 2023 року (включно) щоденно, крім суботи та неділі, з 9-00 до 18-00 год. за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, к. 454.

Контактний телефон (032) 261-27-40, e-mail: molodpol@gmail.com

Результати конкурсу будуть оголошені до 24 березня 2023 року.

Із повним текстом оголошення можна ознайомитись – тут.

Переглядів: 3