Громадська рада проголосувала за підтримку блокади на Сході України

16 березня 2017 року в сесійній залі Яворівської РДА відбулося чергове засідання Громадської ради при Яворівській РДА. У роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Рак,  начальник ЖКГ та інфраструктури Віталій Коструба, начальники структурних підрозділів адміністрації.

Спільно з представниками громадських організацій району обговорено позицію та всеможливі варіанти відстоювання конституційного права мешканців Яворівщини на безпечне для життя і здоров’я довкілля! Враховуєчи  ситуацію, яка склалася в ніч з 12 на 13 березня, де  за 30 метрів від Яворівського кар’єру  невідомі висипали близько 400 тонн сміття. Тому більшість членів Громадської ради проголосували за дозвіл вивезення сміття через блокпост , який діє на в’їзді на полігон ТПВ.

Не оминули і питання підтримки блокади,  припинення несанкціонованих економічних зв’язків України з тимчасово окупованими територіями; унеможливлення будь-якого фінансування ворога з кишені українців; посилення контролю за переміщенням осіб та вантажів з, та до тимчасово окупованої території України;звільнення полонених, звільнення Авакова та Амброськіна, і  відповідно, на законодавчому рівні, прийнати усі необхідні нормативно-правові акти для виконання усіх вищевикладених вимог.