Громадськість обговорила проєкт Стратегії розвитку Львівщини

Сьогодні, 21 грудня, у Львівській ОДА відбулось Громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Львівщини на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 років, розроблених Львівською ОДА з урахуванням пропозицій представників бізнесу, наукового та експертного середовища, органів місцевого самоврядування та громадськості.

За участі заступника голови Львівської обласної ради Юрія Гудими та керівника департаменту економічної політики Львівської ОДА Степана Куйбіди розглянули питання формування Стратегії 2027 та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 років.

У межах формування проєкту Стратегії відбулось 30 засідань робочих груп із залученням експертів та низка круглих столів, фокус-груп та стратегічних сесій. Понад 200 представників бізнесу, громадськості та органів місцевого самоврядування взяли участь у субрегіональних обговореннях стратегії у містах Дрогобич, Львів, Золочів та Червоноград. Загалом до 15 галузевих робочих груп було залучено 339 експертів.

У ході формування стратегії врахували соціально-економічний аналіз, результати опитування щодо якості життя та пріоритетів економічного розвитку.

Стратегічне бачення розвитку Львівської області до 2027 року передбачає забезпечення високої якості життя та економічного зростання на основі екологічно невиснажливої та енергоефективної промисловості, інноваційно орієнтованої біоекономіки, креативних індустрій, туристично-рекреаційної сфери.

Ознайомитись із Проєктом Стратегії можна за посиланням. Інші матеріали щодо формування Стратегії за посиланням.

Зазначимо, 24 грудня, депутати розглянуть проєкт Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року під час сесії Львівської обласної ради.

Переглядів: 12