«Громадам необхідно активізувати роботу з реалізації проєктів капітального будівництва», – Андрій Годик

Керівникам громад необхідно посилити роботу в частині реалізації проєктів капітального будівництва. Про це йшлося сьогодні під час наради першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика, профільного департаменту з головами РДА та територіальних громад області.

В межах наради розглянули питання стану реалізації проектів, які реалізуються у поточному році за рахунок коштів державного та обласного бюджетів в межах затверджених програм.

Як зазначив Андрій Годик станом на ІІІ квартал поточного року є проекти, які перебувають на стадії проведення підготовчих робіт (виготовлення, коригування ПКД) чи оголошення тендерних процедур.

«Зважаючи на це, замовникам будівництва необхідно активізувати цей процес з метою своєчасного завершення передбачених будівельно-монтажних робіт. У разі недотримання термінів укладення угод та початку будівельних робіт, облдержадміністрацією буде вжито заходів щодо перерозподілу фінансування на об’єкти, роботи по яких проводяться відповідно до затверджених план-графіків» - наголосив перший заступник.

1 / 4