Гранти на розвиток сімейного фермерства та жіночого підприємництва: як взяти участь

Стартує грантова програма для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств. У межах програми планують надати близько 100 грантів від $10 000 до $35 000.

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Грантова програма буде спрямована на підтримку:

  • релокації бізнесу;
  • масштабування бізнесу на території України;
  • виходу на міжнародні ринки;
  • запровадження інноваційних рішень;
  • оптимізації бізнес-процесів з метою підвищення ефективності.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є крафтове виробництво, переробка харчових продуктів, виробництво косметичних, текстильних виробів, предметів домашнього вжитку, IT, виготовлення меблів та інших продуктів. Програма також розглядатиме заявки на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору.

«Львівщина – рекордсмен з утворення сімейних фермерських господарств по Україні та  23% таких СФГ провадять свою діяльність під керівництвом жінок. Проект спрямований на підтримку актуальних потреб жінок-підприємиць та власників СФГ, зокрема їх економічної спроможності,  підвищення виробничої ефективності, розширення та виходу на зовнішні (міжнародні) ринки. Відтак рекомендуємо сімейним фермерським господарствам Львівщини ознайомитись з умовами гранту Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), що  реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» та у визначені терміни подати заявку», – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Розгляд заявок буде відбуватися поетапно з наступними дедлайнами: 19 травня, 16 червня та 24 липня цього року.

Щоб подати заявку на грант, необхідно заповнити необхідні документи, які доступні за посиланням: http://surl.li/gqamf та вчасно подати заповнені документи через онлайн-платформу https://chemonics.submittable.com/submit/260666/2023-033.

У разі додаткових запитань, рекомендуємо звернутися до команди Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org із зазначенням «RFA-2023-033» в темі електронного листа.

Переглядів: 1