Головне з життя Львівщини за минулу добу: зведення від очільника області 04.03

3 березня о 09:11 сирени сповістили про повітряну тривогу. Була загроза удару крилатими ракетами з території poсiї. Небезпека не справдилася. У нашій області спокійно.

Окрім того начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив:

«Евакуаційними потягами на Львівщину за добу прибули ще 80 людей.

До Перемишля з нашої області вирушили 1005 осіб.

Львівщина учора приймала багато поважних гостей. Про деякі рішення та події я розповів напередодні, але були й інші. Так, перша леді України Олена Зеленська та перша леді Латвії Андра Левіте відвідали Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Олена Зеленська відзначила, що навіть в умовах війни центр розвивається. Виокремила, як медики дбають про передчасно народжених діток, відкриття Банку грудного донорського молока для передчасно народжених і доношених хворих дітей, а також те, що цьогоріч, уперше за історію комунальних перинатальних центрів нашої держави, тут відкрили відділення допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) для лікування безпліддя. Докладніше: https://bit.ly/3YqlGq5

Напередодні оприлюднили результати національного фіналу «GENIUS Olympiad Ukraine» 2023. Учасниками національної олімпіади геніїв стали 702 учні 8 - 11 класів з різних куточків України. Серед них і 24 школярі зі Львівщини. Двоє з них здобули золоту медаль, 1 – срібну, 8 – бронзову, 3 – почесну відзнаку, 10 – диплом учасника. Пишаємося вами!

На Яворівщині відкрили еколого-просвітницький центр в рекреаційній зоні «Верещиця» Яворівського національного природного парку. Ініціативу реалізували в межах проєкту «Ровелове Розточчя – разом попри кордони» у співпраці з польськими партнерами. Центр оснащений технологіями енергозбереження з використанням сонячних акумуляторів та твердопаливного котла. Тут проводитимуть офіційні зустрічі, форуми, екскурсії та професійні конференції.

У межах волонтерської ініціативи «Крила допомоги» волонтери Стрийщини отримали 35 коробок гуманітарної медичної допомоги від пластунів Європи. Її передадуть на запит одного зі шпиталів Києва, де лікують наших воїнів. Недавно учасники тієї ж ініціативи пошили та передали у госпіталь 166 піжам для поранених, яких доправляють евакуаційними потягами.

Журавнівська міська лікарня за сприяння Стрийської РВА та Міжнародної організації UNICEF отримала генератор потужністю 50 кВт. Це дозволить медзакладу допомагати людям у звичному режимі – навіть за відсутності електроенергії».

Переглядів: 2