Головне, що треба знати жителям Яворівського району

Головне, що треба знати жителям Яворівського району

Начальник Яворівської районної військової адміністрації провів робочу нараду з головами територіальних громад району та поспілкувалися про важливі питання в тривожний час на території району.

Діяльність офіційних постів повинна узгоджуватися з районною військовою адміністрацією та підрозділом тероборони.

Наголошуємо мешканцям, які перебувають на блокпостах, заборонено надівати жовті стрічки, їх мають право носити тільки службові працівники.

В жодному разі під час перебування на блокпостах цивільним особам не підходити до машини, а у разі виявлення підозрілих осіб — звертатись до правоохоронців. Обов'язково носити при собі документи, що посвідчують особу.

Нагадуємо, начальник Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Коминський видав наказ від 27.02.2022 року № 5 "Про заборону продажу алкогольних напоїв на території Яворівського району. Всім продовольчим магазини, кафе, ресторанам, автозаправочним станціям (АЗС) та інше) заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами виробленими на спиртовій основі.

Важливо, виданий наказ Львівської обласної військової адміністрації: Громадяни України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину, в період воєнного стану, у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, не пізніше 24 годин після прибуття», зобов’язані з’явитися у Яворівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для реєстрації на тимчасовий військовий облік за адресою:

м. Яворів, вул. Львівська, 2 тел: (03259) 2-16-78

Зазначимо, комендантська година на Львівщині без змін: з 22:00 вечора по 06:00 ранку! Разом до перемоги!

Переглядів: 46