Головне, що треба знати жителям Яворівського району станом на цю годину:

76-ий день повномасштабного вторгнення росії в Україну.

‼️Головне, що треба знати жителям Яворівського району станом на цю годину:
За минулу добу, надзвичайних подій на Яворівщині не зафіксовано. Жодного разу не приходило сповіщення про повітряну тривогу.
Поліція опрацювала 37 звернень від громадян.
Черги перед пунктами пропуску
україно-польського кордону станом на 06.00 10.05.2022:
▪️«Грушів» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів;
▪️«Краківець» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів
▪️«Шегині» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів.
❗Президент США Джо Байден підписав закон про ленд-ліз для України
❗ Україна заповнила другу частину опитувальника для вступу до ЄС.
Заповнену анкету показав Президент Володимир Зеленський під час зустрічі по відеозв’язку з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.
За минулий тиждень, на гарячу лінію Яворівської районної військової адміністрації надійшло понад 105 дзвінків від внутрішньо переміщених осіб з приводу виплат, а на обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано близько 10 424 осіб.
Станом на 09.05.2022 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року номер 332 Управлінням соціального захисту населення Яворівської РВА опрацьовано та призначено щомісячну допомогу на проживання 7050 особам з числа ВПО.
Від 24 лютого, за офіційними даними, Яворівщина надала прихисток 19 тисячам вимушено переміщених осіб. Також багато людей самостійно поселилися у приватному секторі.
Отримати необхідну інформацію про виплати для ВПО, виплату допомоги з безробіття, соціальну підтримку можна зателефонувавши за номером: 03259-21380. Графік роботи гарячої лінії — щопонеділка з 10:00 до 12:00.

Цілодобово працює гуманітарний штаб, куди можна приносити гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб та нашим захисникам.