Голова Сколівської РДА відзвітував перед громадою про виконану роботу

12 січня, зі Сколівщини стартував цикл звітів голів районних державних адміністрацій Львівщини, під час яких вони відзвітують про проведену роботу у 2016 році та поділяться перспективними планами на цей рік.

Так, голова Сколівської райдержадміністрації Ігор Свистун поінформував громадськість про те, що до загального фонду місцевих бюджетів району минулого року надійшло 82 млн 724,2 тис грн податків і зборів. У порівнянні з 2015 роком надходження зросли на 53,7% або 28 млн 919,3 тис грн.

За словами очільника Сколівщини, за січень – грудень 2016 року районом проведено видатків на суму 380 млн 418,8 тис грн, а бюджет району на 2017 рік прийнятий із збільшенням дохідної частини на 66,7%.

Позитивним є і те, що промисловими підприємствами району в 2016 році реалізовано продукції на загальну суму 357 млн грн, що в порівнянні з 2015 роком на 140,1 % більше.

Ігор Свистун у галузі дорожнього будівництва назвав основним досягненням минулого року – капітальний ремонт дороги Східниця – В. Синьовидне та Славськ –Хащованя.

Крім того, за його словами, виконано ремонтні роботи на дорогах загального користування за кошти обласного бюджету на суму 4 млн 370 тис грн, а на дороги комунальної власності освоєно 1 млн 308,65 тис грн.

"На 2017 рік основним пріоритетом є дорога Тухля – Хітар (на ділянці сіл Тухля, Головецько, Риків) загальною протяжністю 11,5 км та Завадка – Орява протяжнісю 16,6 км", - наголосив голова райдержадміністрації.

Говорячи про ситуацію з вивозом сміття в районі, Ігор Свистун наголосив, що вся територія району охоплена централізованим вивезенням твердих побутових відходів, яке здійснюється по всіх населених пунктах.

Слід зазначити, що протягом минулого року в районі проведено ремонт 23,3 км повітряних ліній електропостачання, здійснено перебудову мереж із заміною голих проводів на самоутримні ізольовані проводи (СІП) – 33,2 км, замінено 1718 опор.

Що стосується забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками, то в районі 195 учасників АТО звернулися з відповідними заявами, з них 107 отримали документи щодо надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, інші – в процесі вирішення.