«Голос Дитини.UA»: школярів області запрошують на заняття з ораторського мистецтва

Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека за сприяння департаменту освіти і науки ЛОВА в рамках бібліотечного проєкту «Читай, Розвивайся, Твори!» оголошує набір школярів на заняття з ораторської майстерності.

По завершенню занять діти отримають можливість зробити власний аудіозапис вірша, казки або улюбленого твору українського автора.

Записи оброблять з накладанням музики та відеоряду та розмістять, з дозволу батьків та дітей, на інтернет-платформі бібліотеки. Кращі роботи опублікують на ресурсах Освіта Львівщини.

«Дітям та їхнім батькам пропонуємо по можливості заздалегідь визначитись із бажаним для прочитання твором, ознайомитись із ним, здійснити попередню декламацію. Це можна зробити і в приміщенні бібліотеки, фонд якої представлений тисячами книг різножанрової української літератури», - розповіли організатори.  ⠀

Заняття відбуваються індивідуально у форматі «Дитина - один з батьків (або вихователь, опікун) – звукорежисер» у приміщеннях бібліотеки за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 24.

Для кожної дитини тривалість заняття не перевищуватиме 30-40 хвилин.

Час занять - з 15:00 до 18:00 год щоп’ятниці.

Записатись на читання вголос можна або за контактним телефоном:

067 96 20 590 (Ярослава Сокольська, заступник директора), або ж за посиланням.

Заняття безкоштовні. Для участі дітей у заході достатньо заяви від батьків чи уповноважених осіб.

Переглядів: 0