Фінансування виплат пенсій січня відбувається за графіком – ПФУ у Львівській області

Пенсійним фондом України продовжується фінансування виплати пенсій за січень. Станом на 5 січня 2023 року пенсіонерам Львівської області на пенсійні виплати спрямовано 716,3 млн грн.

Водночас, як повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області, на виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу жителям області в січні спрямовано 256,6 млн грн.

Довідково:

Станом на 01.01.2023 на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області перебуває 659 723 одержувачі пенсій, з них 32 776 осіб – пенсіонери силових відомств.

У січні надано 11 132 пенсійні послуги особам, які звернулися до сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, в тому числі 5 січня – 2 175.