Фінансовим органам громад наголошують на необхідності виконання контрольно-економічних функцій

Учора відбулася чергова онлайн-нарада департаменту фінансів Львівської ОВА з керівниками фінансових управлінь райдержадміністрацій та фінансових підрозділів територіальних громад.

Традиційно проаналізували результати виконання місцевих бюджетів у  поточному році, їх збалансування та заходи щодо ліквідації дефіциту коштів на оплату праці.

За підсумками наради керівникам фінансових органів райдержадміністрацій доручили активізувати роботу щодо обліку внутрішньо переміщених осіб в територіальних громадах та моніторити обсяги непроходження платежів в органах держказначейства.

У департаменті фінансів вкотре наголошують: саме на фінансистів у громадах покладено контрольно-економічні функції. Це, зокрема, моніторинг дотримання цільовості використання бюджетних коштів, правильність складання кошторисів та штатного розпису, встановлення посадових окладів тощо.

«Прикро, що з початку року така робота не набрала відповідного ритму в усіх громадах. Цю роботу розпочато у 26 громадах та охоплено менше 5 відсотків установ області, а на районному рівні - лише у Стрийському та Червоноградському районах.

Сподіваємось на активізацію контролю на місцях і дякуємо нашим захисникам за можливість виконувати свої професійні обов’язки, адже кожен  з нас теж вболіває за Україну та допомагає на своїх робочих місцях», - зазначив директор департаменту фінансів Олег Демків.

Окремо обговорили також оперативну інформацію, надану місцевими фінорганами, про демографічну ситуацію в регіоні та облік внутрішньо переміщених осіб.

Переглядів: 0