Фахівці обласного центру реабілітації Святого Пантелеймона працюють над соціальною адаптацією дітей аж до повноліття

Центр реабілітації запрошує ваших діток на заняття.

В Обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона працюють вчитель-дефектолог, логопед, практичний психолог та вчитель-реабілітолог. Вони працюють над розвитком та соціальною адаптацією для дітей від 4 років до повноліття.

Для початку дефектолог обстежує дитину, визначає чи є будь-які порушення та складає корекційний план навчання за різними методиками.

В основі АВА терапії - позитивне підкріплення «правильної» поведінки. Під «правильною» слід розуміти не ту, яка задовільняє батьків, але ту, що допомагає дитині реагувати на стимули навколишнього світу, спілкуватися з іншими людьми. Елементи її допомагають у роботі з дітьми аутичного спектру, або дітям, котрі мають складні порушення поведінки.

Вид терапії, що базується на грі, - «Флотайм», дослівно перекладається як «час на підлозі». Вчитель-реабілітолог залучає дитину в спільний з дорослим, простір, спостерігає за нею, направляє її мислення та увагу. Дитина виконує цікаві завдання граючи, це дозволяє розвивати її природні задатки.

Методика Монтессорі має на меті допомогти дитині розкривати здібності та розвиватися в своєму природному руслі, а батьки та педагоги - лише помічники на цьому шляху. Методика заснована на принципах поваги до особистості дитини та саморозвитку. Головний принцип методики Монтессорі «Допоможи мені зробити це самому».

Центр реабілітації запрошує ваших діток на заняття. Крім ефективних форм корекційного навчання в Центрі, дефектолог проводить консультації для батьків, аби ви могли працювати з дитиною в повсякденному житті.

Переглядів: 0