Евакуація із територій бойових дій, премії для молодих вчених та допомога музеям у придбанні необхідного: із головного за добу

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про ключове з життя Львівщини за останню добу.

Як він зазначив, загроз повітряно-ракетних ударів в області за минулу добу не фіксували.

Також, двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 47 людей. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 513 осіб.

На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 20 тисяч 222 людей. На в‘їзд – 17 тисяч 212. З них українців – 16 тисяч 231.

Поліція області опрацювала 1252 звернення щодо підозрілих людей та об’єктів.

Максим Козицький нагадав, що на початку 2022 року основний музейний фонд нашої області становив 1 мільйон і майже 392 тисячі унікальних предметів. Щоб зберегти їх для майбутніх поколінь, потрібні певні температура, освітлення та вологість. Через аварійні відключення електроенергії, які доводиться запроваджувати після ракетних ударів poсійських окупантів, забезпечити такі умови складніше.

Львівська ОВА готова допомогти закупити генератори, паливо до них, осушувачі чи інші необхідні засоби, які допоможуть музеям зберігати експонати у належних умовах. Головні розпорядники коштів ще можуть подати свої пропозиції щодо фінансування таких потреб.

Також, п’ятьом молодим вченим зі Львівщини присудили премії Президента України. Про кого йдеться і за які роботи можна дізнатись за посиланням.

Переглядів: 0