Експерти ЮНІСЕФ провели тренінг зі стратегічної комунікації для працівників обласного центру контролю та профілактики хвороб

Учасники отримали майстер клас з мистецтва публічного виступу, виступу перед телевізійною камерою та ведення продуктивного діалогу.

Вчора у Львові медичний експерт дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» Катерина Булавінова та майстер комунікації Олексій Ковжун провели для працівників Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України тренінг з питань стратегічної комунікації.

Учасники отримали майстер клас з мистецтва публічного виступу, виступу перед телевізійною камерою та ведення продуктивного діалогу.

«Для працівників Центру - це необхідні навички, адже ми несемо знання населенню з питань громадського здоров'я, профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб та, звичайно, вакцинації. Ми вдячні, що експерти дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» знайшли можливість провести навчання для наших фахівців.

Особливо гостро потребу у вмінні ефективно комунікувати з населенням ми усі відчули під час пандемії коронавірусу, коли Центр щодня інформував громадськість про кількість виявлених випадків захворювання на ковід, і, зокрема, вакцинацію від нього», - зазначає гендиректорка Центру, експертка департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА з питань епідеміології та вакцинопрофілактики Наталія Іванченко.

Зараз фахівці Центру беруть участь у підготовці інформаційних відеороликів про профілактику інфекційних та неінфекційних захворювань, здоровий спосіб життя, дії населення при загрозі хімічних та радіаційних уражень. Центр розвиває свій ютуб-канал та щоденно оприлюднює інформацію про свою діяльність у Фейсбуці.

  • Ютуб-канал Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ - https://bit.ly/3MNa9NC
  • Сторінка Центру у «Фейсбуці» - https://bit.ly/3SlMjtB
Переглядів: 1