Екскурсії та спорт: як в громадах Золочівщини організовують дозвілля для дітей ВПО

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України в Золочівському районі знайшли прихисток понад  12 тис. переселенців. З цієї кількості майже 3,5 тис. дітей віком до 18 років.

Відомо, що саме діти є дуже вразливими, і стреси, які вони переживають, мають дуже негативне значення для їхнього розвитку та психіки. Тому важливим фактором психологічної підтримки  та адаптації  до складних  реалій сьогодення є організація їх дозвілля.

Для дітей, які переїхали з зони активних бойових дій, в громадах Золочівщини організовують різноманітні заходи, концертні програми, розваги та благодійні акції.

Постійно відбуваються  виїзди на екскурсії, дітей залучають до занять мистецтвом та спортом (футболу, спортивного орієнтування тощо). Також реалізуються й інші ініціативи, зокрема у Красненській громаді  діти з-поміж ВПО отримують на день народження подарунки, а в Буській громаді започаткували благодійний проєкт на підтримку дітей ВПО, де на локації виробничого кооперативу «Як Бджола» відбуваються сеанси агротерапії.

На Золочівщині і надалі планують проводити такі заходи, аби залучити до них якомога більшу кількість  дітей та допомогти їм  розвиватися і відновлюватися в умовах війни.

Переглядів: 2