EasyBusiness Grant пропонує аграріям 15 грантів до 10 тисяч доларів

Журі обере 15 бізнесів-переможців програми, який оголосять до 23 липня.

EasyBusiness розпочинає грантову програму у партнерстві з MATRA та Центром економічного відновлення. В межах проєкту 15 українських мікро-, малих та середніх підприємств (МСБ) мають можливість отримати грант на суму до 366 тисяч гривень. Загальний бюджет програми – понад 6 мільйонів гривень.

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на ГО EasyBusiness.

Для того щоб взяти участь у програмі необхідно бути офіційно зареєстрованим в Україні приватним бізнесом (юридичні особи та ФОП), який відкрився до 1 січня 2023 року та відповідати офіційному визначенню мікро-, малого або середнього підприємства (максимальна кількість працівників – 250 осіб, максимальний річний дохід – 50 мільйонів євро).

Прийом заявок триватиме до 6 червня 2023 року. Відбір підприємств пройде у два етапи:

  • до 16 червня буде сформований список з щонайменше 30 кращих аплікантів;
  • з 19 червня по 7 липня фіналісти пройдуть серію онлайн-лекцій та семінарів про ведення бізнесу від топ-спеціалістів України;

Форму заявки та деталі по подачі завантажуйте за посиланням: https://bit.ly/easybusinessgrant-details. Детальніше про проєкт за посиланням: https://www.easybusiness.in.ua/media/easybusiness-grant/.

Отримані кошти гранту  можна буде використати на:

  1. капітальні інвестиції: обладнання, необхідне для підвищення ефективності, збільшення обсягів виробництва чи адаптації продукції до вимог ринку;
  2. послуги /інноваційні рішення /сертифікацію тощо, що сприятиме кращій ефективності бізнесу;
  3. операційні витрати (частково), якщо такі витрати необхідні для забезпечення безперебійного функціонування підприємства та реалізації грантового проєкту.

Увага! Витрати в межах проєкту повинні бути здійснені до 31 серпня 2023 року.

«Аграрним підприємствам першочергово необхідно визначити для досягнення якої мети або на рішення якої проблеми потрібні додаткові кошти. Це дозволить правильно сформувати заявку і значно збільшити шанси на успіх.  Якщо виробник отримує грант на бізнес і виконує всі умови, зазначені грантодавцем, повертати кошти не потрібно», - наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Детальніше:

Програма Easy Business Grant діє в межах проєкту «Розвиток ринку робочої сили в Україні шляхом покращення людського капіталу, просування дерегуляції та надання підтримки МСБ» та реалізується EasyBusiness.

Партнер проєкту Центр економічного відновлення. Інформаційні партнери: Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту та Дія.Бізнес. Проєкт профінансовано в межах програми MATRA, створеної Міністерством закордонних справ Нідерландів.

Переглядів: 0