Дзюдоїсти Львівщини Ольга Цімко та Данило Федорик стали чемпіонами України

Минулого тижня на Львівщині відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року та кадетів. За нагороди змагались понад 700 учасників з різних куточків України.

Найкращих визначали на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту.

«Понад 700 учасників на національному чемпіонаті. У час, коли триває війна. Коли чимало родин виїхали з дітьми за кордон. Це результат, яким можна гордитись. Це про те, що спорт живе. Що ми робимо все для того, аби зберегти найцінніший ресурс — людський. Що наші діти попри стрес і постійні тривоги обирають правильне дозвілля. Це те, через що хочеться сильно дякувати тренерам, батькам і самим спортсменам», — зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як.

У середу, 22 лютого, нагороди розіграли серед юніорів. Збірна Львівщини тут виборола третю сходинку п‘єдесталу у загальнокомандному заліку. Чемпіонкою змагань стала 19-річна Ольга Цімко, яка змагалась у вазі до 70 кг. Віцечемпіоном став Микита Берегульський у ваговій категорії до 100 кг. Бронзові медалі вибороли Андрій Камінський у вазі до 60 кг та Богдан Цисар у вазі до 81 кг.

У четвер, 23 лютого, нагороди національної першості серед кадетів до 18 років з 23 регіонів України. Тут медалі вибороли двоє представників Львівщини. Чемпіоном у ваговій категорії до 66 кг став Данило Федорик. Бронзу у цій же ваговій категорії виборов Максим Пархоменко.

Відео з події можна переглянути за посиланням.