Двом українським захисникам встановлять сучасні біонічні протези рук Hero Arms

Це стало можливим завдяки стратегічному партнерству між Mastercard та Superhumans Center.

Андрій Гідзун та Віталій Іващук — перші українські пацієнти, яким встановлять високотехнологічні біонічні протези від Open Bionics. Про це повідомили у МОЗ.

Hero Arms виробляються індивідуально, тож перш ніж встановлювати протези, пацієнту потрібні вимірювання, тестування тощо. Для проходження цих процедур військові разом із інженерами, а також командами Superhumans і Open Bionics вирушили до Мюнхена.

До теми: Заступниця міністра охорони здоров’я відвідала Superhumans Center.

У Мюнхені 30-річний Андрій та 24-річний Віталій мали змогу протестувати біонічні протези. Хлопці вперше за багато місяців змогли взяти до руки склянку з водою, олівець, маленький м’ячик. Емоції цього моменту важко передати словами.

Обоє військових кажуть, що використовувати Hero Arm їм було доволі просто: принцип роботи біонічного протеза зрозумілий, за лічені хвилини м’язова пам’ять переймає функцію управління рукою. Свої персональні протези хлопці отримають уже протягом кількох тижнів. Згодом, після початку повноцінної роботи клініки Superhumans у Львові, всі етапи протезування будуть виконуватися в Україні.

Читайте також: «Я вболіваю за Superhumans Center, який буде робити все те саме, але в Україні», – Масі Найєм про складну операцію в Німеччині.

Superhumans та Open Bionics співпрацюють уперше, але розраховують на те, що це партнерство буде довготривалим. Партнери також організували навчання для трьох українських інженерів-протезистів на базі Open Bionics.

Superhumans – сучасна клініка протезування, реконструкції та реабілітації, що незабаром відкриється у Львові. Наразі лікарня завершує устаткування медичних корпусів. Послуги Superhumans будуть безоплатними для постраждалих від війни, лікарня фінансується донорами та партнерами.

Нагадаємо, Максим Козицький назвав проєкти у галузі медицини, які втілюватимуть в області цьогоріч. Деталі за посиланням: https://loda.gov.ua/news/54794

Переглядів: 5