Дві Льодові арени планують збудувати на Львівщині

Дві Льодові арени планують збудувати на Львівщині. Першу – на вулиці Пулюя у Львові, другу у Стрию. Ці проекти є ініціативою Офісу Президента в межах програми «Велике будівницто” та у співпраці з Федерацією хокею України.

Сьогодні в межах онлайн наради заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка з президентом Федерації хокею України (ФХУ) Георгієм Зубком  домовились, що зі свого боку  ЛОДА надасть пропозиції щодо вибору земельних ділянок для цих проектів.

Загалом в Україні мають спорудити 21 таких льодових арен у 19 областях. Львівська і Запорізька області – по два об’єкти.

“Малі арени будуть розраховані більше ніж на 400 місць,  однак у містах-мільйонниках від 3 до 10 тис місць. На реалізацію проектів планується витратити 90% коштів державного бюджету та 10% - з обласних. Зазначу, Україна планує подати заявку на на проведення зимової Олімпіади у 2030 році. Відтак, такі об’єкти є дуже необхідними у кожній області”, - зазначив Юрій Бучко.