Два органічні господарства Львівщини отримають грант в межах програми підтримки

У межах грантової програми «Підтримка органічного сектору ринку в Україні», понад 70 органічних господарств  з цілої країни отримають фінансову допомогу. Серед переможців також два господарства Львівщини.

За результатами голосування гранти отримають: ФГ Костіва Романа Пилиповича та ТОВ «Перший органічний розсадник», які займаються органічним рослинництвом. Фермерське господарство вирощує зернові, бобові, олійні, овочеві культури та здійснює переробку: борошно, крупи, пластівці. А товариство вирощує органічні пряні трави, зелень, салати, овочі та ягоди. На сьогодні розпочали переробку на джеми, консервацію.

«Щиро вітаємо переможців. Грантова підтримка на сьогодні є вкрай важливою, адже органічні виробники також розпочали посівні роботи та надають вирощену і вироблену органічну продукцію на потреби ЗСУ, територіальну оборону, а також надають прихисток внутрішньо переміщеним особам з різних куточків України та допомагають їм із харчуванням», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Сама програма ініційована об’єднанням «Органічна ініціатива». Максимальний розмір підтримки на першому етапі програми складатиме 70 тис. грн. Підтримка виробникам буде надана в різному обсязі.

Загалом на першому етапі програми понад 100 господарств з різних регіонів України подали заяви на отримання гранту. При розгляді заявок пріоритет надавали мікро-, малим та середнім підприємствам, площі яких розташовані на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Сумської областей, що були окуповані упродовж перших місяців війни. Також розглядались заявки з усіх інших регіонів України.

Зі списком грантоотримувачів можна ознайомитись тут.

Як повідомила президентка Львівської міської громадської організації «Екотерра» Наталія Чоловська, усі деталі підтримки будуть обговорені окремо з кожним грантоотримувачем, про що вони отримують відповідні листи.

Детальніша інформація про грантову програму «Підтримка органічного сектору в Україні» за посиланням.