Духовий оркестр та колектив мажореток зі Львова відкрили у Німеччині найбільший європейський фестиваль духових оркестрів

Загалом колективи візьмуть участь у 7 концертних шоу у різних німецьких містах.

13 січня колективи дитячої школи мистецтв №5 м. Львова, духовий оркестр «Львівські фанфари» та колектив мажореток «Феєрія», відкрили найбільший в Європі та одних з найбільших у світі міжнародних фестивалів військових духових оркестрів «Bremen Tattoo 2023» у Німеччині.

Вражаюча географія країн учасниць: Швейцарія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Шотландія, Ірландія, Болгарія, Австрія та Україна.

Шоу відбуваються на багатотисячних спортивних аренах за участі президентських, королівських, військових та професійних маршових духових оркестрів. Діти з мистецької школи пройшли кваліфікацію і мають змогу виступити на одній сцені з грандами духового мистецтва.

Наступний виступ учасників відбудеться 20-22 січня 2023 року на фестивалі «Musikparade 2023» також у Німеччині. Загалом згадані колективи візьмуть участь у 7 концертних шоу у містах Брауншвейг, Ерфурт, Лейпціг та Бремен.

Диригент та художній керівник духового оркестру «Львівські фанфари» - директор школи Андріян Леськів. Хореографиня колективу мажореток «Феєрія», викладачка школи - Віра Лещишин.

Читайте також: «Під покровом ЗСУ»: оркестри військової академії, Нацгвардії та школи мистецтв №5 представили мистецьку програму

Переглядів: 0